MAKALELERİM


Haber bülteni üyeliğiZiyaret Bilgileri

[ Pzt, 14 Eki 2019 ]
Toplam 16 ziyaret
8 benzersiz ziyaretçi

SİZ KİMSİNİZ KİMLERDENSİNİZ..? pagerank searchengine optimization rehber.gen.tr

 

Soruyorum siz kimsiniz ve kimlerdensiniz?  Türkiye'miz de kimi temsil ediyorsunuz?

Sizler kimin vatanseveri-vatanperverisiniz?  Kimin savcısısınız siz? Kimin hangi ellerin askerisiniz ? Sizin Allah'ınız hangisi yahu....

 

1993- Gazeteci yazar Uğur Mumcuyu katlettiler,Taner Kışlalıyı öldürdüler,Bahriye üçok'u öldürdüler,Özdemir Sabancıyı öldürdüler,Danıştay'ı bombaladılar,Cumhuriyeti bombaladılar, Prof. Dr. Muammer Aksoy'uEşref paşa.yı şehit ettiler.ASELSAN da çalışan 3 Türk mucit Mühendisimizi öldürdüler.Pkk ile işbirliği yaptılar,Hizbullah'ı kurup hem dindar halkı hem de pkk ya karşı kullandılar.1979 da Abdi İpekçiyiGaffar Okkan, 4 koruması ve şoförü, silahlı saldırıda şehit edildi. katlettiler... öldürdüler.2006 da Santa Maria Kilisesi' nin Katolik rahibi Andrea Santoro öldürüldü. 1992- İstanbul DGM Başsavcısı Yaşar Günaydın öldürüldü. 1990- Hürriyet gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi, Gazeteci-yazar Çetin Emeç ve şoförü Ali Sinan Ercan.ı katlettiler. Diyarbakır Emniyet Müdürü

 

Araştırmadan yoksun, kendisine verilen leninist ve marksist kitaplardan ötesine geçemeyen bir kısım sözde  solcular ise "kahrolsun şeriat" naraları ile bu oyuna bilmeden piyon oldular.  Oysa suikaste kurban giden bu isimlerin tamamının ortak bir yanları vardı. İnandıkları ideolojide sonuna kadar samimi idiler. Bu ideolojiyi kullanarak ceplerine para dolduranları hep lanetlediler, onları fark ettiler, onlardan uzak durdular, gelen ahlaksız teklifleri ise net bir dille ret ettiler. İdeolojilerine katılırsınız katılmazsınız ama davalarının eri olan bu yiğitleri bazı güçler idealist oldukları için ortadan kaybetme kararı aldılar. peki fatura kime kesilecekti. Eh tabi ki 85 yıldır sanık sandalyesindeki yobaz ismini taktıkları kendi insanlarına.

 

 

 

Aman ya Rabbi daha kimleri sayayım.Nice isimleri bilinmeyen kimleri yazayım.Asit kuyularından mı bahsedeyim,kazan dairelerinde yakılanlardan mı? Beton kuyulara gömülenlerden mi bahsedeyim.Yüreğim daralıyor aman Allah'ım bu ne vahşet ve bu ne dehşet verici hayvani fiiliyatlar.

 

Paşa çıkışıyor vali.ye ...sen kimsin  lan diyor.Prof ünvanlı bayan diyor ki;"biz asılız,bizim istemediğimiz hiçbir şey bu ülkede olamaz,kanun çıkamaz diyor." İlerleyen zamanlarda şöyle diyerek yüreğinde ki kini kusuyor;"başörtülü kızlara burs verdiniz mi? Ne münasebet biz çağdaş ve moderniz.Çağdışlılığa neden burs verelim ki dedi.Bir başka paşa savcıya yine şöyle sesleniyor;sen kimsin lan bana yazıyorsun... kime güveneceğiz biz kime inanacağız?

 

Bir başka komutan şöyle diyor;"ben ışığı görmezsem kimse ışığı göremez "diyerek tehditler savuruyor.Cumhuriyet ve Atatürk arkasına sığınarak hem darbe yapmışlar hem Ülkemizin değerlerini işlerine gelmediği yada açıklarını yakalayanları hemencecik katletmişler.

Hangi vicdan ehli bu katliamları savunabilir? Hangi gerçek vatansever bu demokrasi düşmanlarını onaylayabilir?

Her yerden havan mermileri,el bombaları,krokiler,suikast silahları fışkırıyor da benim Ülke aydınım ve Ülke sevdalılarım bu dehşeti sadece seyrediyor.Hatta bazı güruh ergenokon için birileri gibi faso fiso diyor.Ben avukatıyım diyor.Milleti aşağılayan ahmak gören bu örgüt başları,Türk milletinin inancını ve gücünü bilmeyen zavallılardır.

 

Ergenokon yapılanması bize şunu öğretti ki. Kendini derin devlet olarak lanse eden bu gücün katiyetle ideolojisi, dini hassasiyeti, vatanperverliği, idealistliği olmayan bir yapılanma zira iddianame ve gözaltındaki zanlıların fikirlerini ve savundukları değerleri ölçecek olursanız, Hizbullahtan, tikkoya PKK'dan ülkü ocaklarına kadar bir çok insanı kullanarak Türkiye hangi yöne gidiyorsa aksi istikamette bir suikast eylemi hazırlayarak ülkeye sadece kendisinin hakim olması için her türlü gücü karşı bir güçle durdurmuştur..

 

Editör Bilgileri

KBB UZMANI


Editöre Ulaşın

En Son Güncellenenler

ikinci-jeanpaul
freebsd
apiterapi
azdavay-bakirci
aramamotorlari
uyku
kazimkoyuncu

Uzerine.com Copyright © 2005 Uzerine.com
uzerine.com Ana Sayfa | Gizlilik Sözleşmesi | Üye Girişi